Jak pisać dobre teksty SEO? Prezentacja SlideShare

Projektor
Podziel się:

Jak pisać dobre teksty SEO? Sprawdź prezentację opublikowaną na platformie SlideShare!

Dzisiaj postanowiłem postawić na nieco inny format. Poniżej opublikowałem prezentację pod tytułem “Jak pisać dobre teksty SEO?”. Znajdziecie w niej 4 podstawowe zasady, którymi powinien kierować się każdy copywriter SEO. Prezentacja powstała, ponieważ chciałem pokazać Wam dwie rzeczy.

Pierwsza z nich to platforma SlideShare, służąca do publikowania w sieci swoich prezentacji. Ma ona obecnie ponad 70 milionów (!!!) użytkowników miesięcznie, a więc całkiem pokaźne grono potencjalnych odbiorców. Warto z niej korzystać, również z uwagi na to, że prezentację możecie osadzić na swojej stronie (tak, jak ja poniżej), a wpływa ona dobrze na pozycjonowanie. Więcej informacji na temat tego, dlaczego warto korzystać ze SlideShare, znajdziecie we wpisie na blogu Brand24, do którego lektury serdecznie zapraszam.

Druga rzecz, na której mi zależało to recykling treści. Pisałem o nim w zeszłym tygodniu, a w tym chciałem pokazać, jak wygląda w praktyce. Otóż prezentację przygotowałem na podstawie artykułu, który był już wcześniej opublikowany na Napisanym. Znajdziesz go tutaj.

To klasyczny przykład recyklingu contentu – zmiana formatu, przekazanie wybranych informacji, a do tego całkiem przyjemne linkowanie wewnętrzne. Celowo wybrałem artykuł sprzed kilku miesięcy, a w dodatku taki, który cieszył się sporą popularnością (Google Analytics).

To tyle, poniżej znajdziecie prezentację, zapraszam!

Podziel się:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x